Firma PRIMAR – IT działając w branży informatycznej od 1994 roku, oferuje produkty i usługi w zakresie szeroko rozumianej komputeryzacji firm, zgodnie z najnowszymi technologiami i standardami w tej dziedzinie. Celem naszej firmy jest zapewnienie Naszym Klientom kompleksowej obsługi informatycznej.

Zakres naszych usług obejmuje między innymi:

Dostawa oraz instalacja sprzętu i oprogramowania komputerowego.

Projektowanie i instalacje infrastruktury IT oraz sieci komputerowych LAN.

Systemy zabezpieczenia sieci komputerowych: FireWall, Antywirus, AntySpam, IDS/IPS.

Systemy zdalnego dostępu do sieci, szyfrowanie połączeń, VPN.

Wdrożenia systemów informatycznych, aplikacji biurowych i biznesowych.

Nadzór i serwis techniczny.

Opiekę serwisową i administrację systemami informatycznymi.

Doradztwo w doborze rozwiązań informatycznych dla firm.

Oferta PRIMAR-IT skierowana jest głównie do firm szukających dobrych i sprawdzonych rozwiązań outsourcingu usług informatycznych. Zajmujemy się w sposób kompetentny utrzymaniem sprawności sprzętu komputerowego, systemów i infrastruktury sieciowej. Zawsze staramy się zapewnić wysoką wydajność i niezawodność systemów, przy minimalizacji związanych z tym kosztów. Oznacza to dla Naszych Klientów wygodę i oszczędności, polegające na przeniesieniu wszystkich zagadnień związanych z informatyką na zewnątrz firmy.

W naszej ofercie znajdują się rozwiązania, które dostosujemy do wymagań Naszych Klientów i specyfiki ich działalności – począwszy od budowy i nadzorowania sieci komputerowych, poprzez montaż i dostawę sprzętu komputerowego, systemów informatycznych, wdrożenie aplikacji użytkowych, bezpieczne podłączenie do Internetu, aż po nadzór administracyjny i opiekę serwisową.

Każdy nasz projekt realizowany jest w ścisłej współpracy z Klientami, dlatego proponujemy usługi oraz produkty dobrze dostosowane do Ich potrzeb. Tym samym przyczyniamy się do podniesienia wydajności pracy, poprawy jakości i bezpieczeństwa przetwarzania i obiegu informacji w Firmie. Dbamy o to, aby każdy Klient był zadowolony z naszych usług i bez wahania polecał nas swoim partnerom biznesowym.